D117-U

D117-U

دراور پلاستیکی دل آسا با ترکیب کشو های پهن با کشو های کوچک

دراورهای پلاستیکی پهن را می توان یک راه حل مفید برای نگهداری انواع لباس ها، ملافه ها و رو اندازها در منزل دانست که موجب دسته بندی و مرتب نگه داشتن اتاق خواب ها و اتاق کودکان می شود. این مدل از ترکیب کشوهای بزرگ و کوچک ساخته شده است و این امکان را مصرف کنندگان می دهد که بتوانند با دسته بندی لباس های خود و اعضای خانواده در کشو های متناسب با آنها، در مرتب سازی و پیدا کردن سریع لباس ها نظم خوبی به اتاق های خود بدهند.

از ویژگی های این مدل داشتن ساختاری بسیار محکم و کیفیت ساخت عالی است. کشوهای این محصول طوری طراحی شده اند که با وجود سنگینی اجسام داخل کشو براحتی و روانی باز و بسته می شوند و مهمتر آنکه سیستم ترمز طراحی شده باعث می شود که وقتی کشو را تا آخر باز می کنید، کشو از جای خودش در نیامده و این امنیت و اطمینان را به شما و مخصوصاً کودکانتان می دهد که کشوها روی پای آنها نیافتند.

قیمت این محصول در مقایسه با دراور های چوبی و ام دی اف بسیار مناسبتر است و همچنین این قابلیت را دارد که با خارج کردن کشو ها، جابجایی و نظافت آن با آب ولرم نیز بسیار راحت تر باشد.

جهت حمل آسان، این محصول به صورت قطعات مونتاژ نشده در کارتن اصلی است و شما می توانید با مطالعه بروشور داخل جعبه و یا مشاهده فیلم نحوه مونتاژ در اینترنت در کمتر از 15 دقیقه بدون ناز با ابزار، خودتان این مجموعه را مونتاژ کنید.

لینک خرید اینترنتی این مدل: https://delasashop.ir/search?q=D117-U

لینک ویدئو نحوه مونتاژ دراور های شرکت دل آسا: https://www.aparat.com/v/oqjRJ

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:

با سلام
در صورتیکه مایل به همکاری با ما و فروش کالاهای شرکت دل آسا هستید، لطفا فرم درخواست زیر را با دقت پر کنید.

با سپاس از توجه شما
مدیر فروش

  • / / انتخاب تاریخ
  • Reloadپرسش ها و نظرات

ارسال پرسش و نظر:
ارسال