پرسش ها و نظرات
موارد مصرف کابینت فایل ها دل آسا در کجا می باشد؟
قفسه های کشوئی، فضای مناسبی برای نگهداری انواع البسه در داخل کمد ها و لوازم اداری و وسائل، حوله، كفش، اسباب بازي و وسايل آشپزخانه، دفاتر اداري، مغازه ها و نگهداري و بايگاني CD ها و ...می باشند. این قفسه دارای حداکثر ظرفیت نگهداری است که از پلاستیک محکم و با کیفیت عالی و با چرخهاي قابل نصب براي جابجائي راحت ساخته شده است.
کابینت فایل های تولیدی شرکت دل آسا از چه جنسی می باشد؟
جنس تمامی محصولات این شرکت از پلاستیک پلی پروپیلن Poly Propylene بوده که یک نوع پلاستیک صنعتی و مقاوم بوده و مخصوص تولید لوازم خانگی و لوازم خودرو است. علاوه بر این، یک سری افزودنی های مهندسی نیز جهت افزایش مقاومت، پایداری رنگ و کاهش جذب گرد و غبار به آن اضافه گردیده است تا کیفیت نهائی ساخت را بالاتر ببرد.
هر یک از کشو های کابینت فایل ها تا چه وزنی را می توانند تحمل کند؟
ظرفیت نگهداری هر یک از کشو ها بسته به مدل آن دارد ولی بطور میانگین کشو های کوچک تا 2 کیلو برای هر کشو، کشو های متوسط 5 کیلو، کشو های بزرگ تا 7 کیلو و کشو های خیلی بزرگ تا 10 کیلوگرم برای هر کشو می باشد.
فرق کابینت فای دل آسا با سایر کابینت فایل های موجود در بازار در چه می باشد و چرا قیمت کابینت فایلهای دل آسا از سایر کابینت فایل ها بیشتر است؟
فرق عمده محصولات دل آسا با سایر کابینت فایل های موجود در بازار را می توان در موارد زیر بیان کرد: 1. کیفیت بالای ساخت محصول: کیفیت ساخت محصولات دل آسا بطور آشکاری با دیگر تولید کنندگان فایل فرق کرده و از آنها بهتر است. دلیل آن هم بکارگیری وقت و وسواس بسیار زیاد در طراحی و تولید این محصول، ضخامت مناسب دیواره های کشو ها جهت استحکام و عدم تغییر شکل آنها و انجام آزمایشهای گوناگون قبل و بعد از تولید این محصولات می باشد. 2. کیفیت بالای مواد اولیه بکار رفته: جنس مواد بکار رفته در این محصولات پلاستیک پلی پروپیلن (PP) است که یک نوع پلاستیک مهندسی و صنعتی میباشد. در حالی که اکثر تولید کنندگان دیگر جهت کاهش قیمت تولید، از پلاستیک دیگری بنام پلی اتیلن (PE) که قیمت آن کمتر و جنس آن شکننده تر میباشد استفاده میکنند. پلی اتیلن بعد از مدتی که از تولید آن گذشت، بر اثر عوامل محیطی مانند گرما، سرما و تابش نور حورشید، تغییر شکل داده و به اصطلاح دفرمه می شود. 3. کیفیت رنگ بکار رفته شده: یکی دیگر از عواملی که می تواند در کیفیت ساخت مواد پلاستیکی، مخصوصاً لوازم خانگی موثر باشد، رنگ بکار رفته در محصولات است. دوام رنگ، یکنواختی رنگ و شفافیت آن از پارامتر های مهم کیفیت رنگ میباشند. تمامی رنگ های بکار رفته در محصولات شرکت دل آسا از بهترین نوع آن بوده که با داشتن ترکیباتی مخصوص، در برابر اشعه ماورای بنفش که باعث رنگ پریدگی محصول در برابر نور طبیعی می شود مقاومت میکنند. در ضمن، ترکیبات دیگری نیز به آن اضافه میگردد که با دفع الکتریسیته ساکن، مانع از جذب گرد و غبار میگردد. همین مشخصات باعث افزایش کیفیت و در نتیجه افزایش قیمت محصولات میشود. 4. بسته بندی: بسته بندی محصولات را نیز می توان یک عامل موثر در افزایش کیفیت محصولات برشمرد. مواد بسته بندی بکار رفته برای محصولات دل آسا، از کارتن های مرغوب و با استحکام بالا میباشد که این امر جابجایی فایل ها را با ضریب اطمینان بالاتری میسر میکند. مخصوصاً جهت حمل آنها با شهرستان ها. کیفیت این کار تنها نقش مهمی در سالم ماندن و عدم مرجوعی این محصولات دارد. طبق آمار شرکت و همچنین گفته های پخش کنندگان، درصد مرجوعی محصولات شرکت دل آسا کمتر از 1% است که آن هم اغلب به دلیل عدم رعایت اصول اولیه حمل و نقل اتفاق می افتد.
کابینت فایل ها دل آسا را از کجا میتوان تهیه کرد؟
شرکت دل آسا فروشگاه مرکزی در تهران و نمایندگی واحدی در سایر استان ها ندارد ولی در تمامی مناطق تهران و اکثر مراکز استان ها عوامل فروشی دارد که بطور مستقیم اجناس خود را از شرکت تهیه کرده و با مناسبترین قیمت به مصرف کنندگان نهائی خود می فروشند. از اینرو، شما می توانید از طریق بخش "عوامل فروش " سایت شرکت ، نام استان مورد نظر خود را انتخاب کرده و در صورت وجود عامل فروش، با ایشان تماس بگیرید.
چرا قیمت اجناس در سایت اعلام نشده است؟ از قیمت اجناس به چه طریقی میتوان مطلع شد؟
یکی از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت فروش محصولات، هزینه های حمل و نقل و ارسال کالا ها از انبار شرکت به فروشگاه ها می باشد. چون اولاٌ فروش شرکت فقط بصورت عمده به عوامل فروش می باشد و در ضمن شرکت دل آسا انبار و نمایندگی واحدی در استان ها ندارد از اینرو قیمت فروش کالا ها در شهر های مختلف با توجه به متغییر بودن مسافت آنها از انبار جهت ارسال کالا ها، با هم فرق می کند. به همین دلیل، نمیتوان قیمت واحدی را برای سرار کشور در سایت ثبت کرد. شما میتوانید از طریق بخش "نمایندگی های فروش" و انتخاب استان محل سکونت خود، در صورت وجود عامل فروش در آن شهر، آدرس و تلفن آن عامل را تهیه و قیمت مورد نظر خود را از ایشان جویا شوید.
به چه طریقی میتوان به اصل بودن اجناس اطمینان حاصل کنید؟
بدلیل اینکه در سالهای اخیر شرکت های دیگری نیز اقدام به تولید کابینت فایل های پلاستیکی مشابه با کیفیت پایین و قیمت کم نموده اند، شرکت دل آسا جهت شناسائی و متمایز کردن محصولات خود، در روی سقف و زیر کشو های کلیه کابینت فایل ها آرم و لوگوی خود را حک نموده است. لطفاً در موقع خرید حتماً به علامت ثبت شده حک شده ا توجه نمائید بعضی از فروشندگان متفرقه جنس شکننده و سبک وزن دیگری را بنام دل آسا به شما نفروشند.

ارسال پرسش و نظر:
ارسال